Ķīmiskā tīrīšana

Одним из основных наших направлений деятельности различных тканевых поверхностей химчистка.

Virsmu ķīmiskā tīrīšana:

 • mīksto grīdas segumu 
 • mīksto mēbeļu (dīvānu, krēslu, ofisa mēbeļu, virtuves stūrīšu)
 • guļamistabas mēbeļu tīrīšana (Matrači, spilveni, segas, gultas pārsegi) 

Mūsu firmas augsti kvalificēts personāls veiks priekš Jums visus ķīmiskā tīrīšanas veidus, izmantojot mūsdienīgas tehnoloģijas. To mēs varam Jums piedāvāt. Kā atsevišķu pakalpojumu, tā arī iekļaujot to kompleksā telpas uzkopšanā (piemēram ģenerāltīrīšanā, vai tīrīšana pēc remonta). Ķīmiskās tīrīšanas procesa mēs izmantojam vienu no labākajā sistēmām- Karcher, tas ir daudzfunkcionāls aparāts Jūsu interjera uzkopšanai. Izstrādājums pēc tīrīšanas ar Karcher izskatās kā jauns, pie tam tiek izgludināta un pie pacelta plūksna un pazūd traipi.

Uz doto brīdi eksistē 2 veidi paklāju, mīksto grīdas segumu un mēbeļu ķīmiskai tīrīšanai. Tā  ir sausa un mitrā tīrīšana, kuru var izmantot jebkurai auduma struktūrai.

Sausā paklāju tīrīšana:

Darbojas ar tā saucamo „virpuļvētras efektu”, tas nebojā auduma struktūru, tas iekļūst līdz pat 30 cm dziļumā un izsūc visus sīkus putekļus. Mūsdienīga filtru sistēma MICRON MAGIK Hepa Filtration dzīvojamās telpās iesūc 99,7% putekļu, putekšņu, putekļu ērcītes un citas daļiņas, izmērā līdz 0,3 mikroniem, tai skaitā arī cigarešu dūmus.

Dziļā mitrā paklāju tīrīšana:

Daudz apjomīgāks process, kas ļauj labāk attīrīt Jūsu grīdas segumus. Tīrīšanas darbības sagatavošanas fāzes:

 • attīrīšana no lielākajiem gružiem un vissīkākajām putekļu daļiņām
 • atbrīvo no sīkām saprofīta ērcītēm
 • noņem dzīvnieku spalvu

Kā nākamais solis ir lokālo traipu noņemšana- tas tiek veikts ar ekoloģiski tīriem mazgāšanas līdzekļiem, kuri tiek izgatavoti uz dabīgām citrusu skābēm. Pēc tam ar spēcīgu mehānisku iedarbību uz virsmu tiek uzklātas putas, tas ļauj iztīrīt pat visspēcīgāko piesārņojumu uz paklāja vai mīkstās mēbeles.

Tālāk tiek veikta pati tīrīšana- Karcher aparāts izsūc no virsmas atlikušos netīrumus un izlīdzina ar speciālās ķemmes palīdzību plūksnu.

Priekšrocības:

 • nepatīkamās smakas novēršana
 • ātra izžūšana
 • virsmas atjaunošana līdz pat 90%
 • tas rada aizsarg slāni pret jauniem netīrumiem
 • minimāls laika patēriņš

Visi mazgāšanas līdzekli ir veselībai nekaitīgi. Vislielākais pārpratums, kas rodas klientiem ir tas, ka ķīmiskā tīrīšana ir jāveic tad netīrumi ir lieli un skaidri redzami. Spēcīgi piesārņojumi pieprasa daudz agresīvāku un dārgāku tīrīšanu. Pie tam ir vērts ņemt vērā, ka netīrumi ne tikai bojā grīdas seguma ārējo izskatu, bet arī paātrina tā nolietošanās procesu. Regulārā tīrīšana ļauj uzturēt labu paklāja ārējo izskatu (citiem vārdiem sakot, tīrīšanu jāveic tik bieži, lai nebūtu nevienas dienas, kad paklājs izskatītos netīrs.)